Biežāk uzdotie jautājumi par Pielaikošanu mājās

Kā strādā Pielaikošana mājās?

Izvēlies līdz 4 ietvariem un/vai saulesbrillēm, pievieno tās savam Pielaikošanas mājās grozam un veic pasūtījumu. Pēc pasūtījuma saņemšanas pielaiko izvēlētās vienības 7 dienu laikā un tad nosūti atpakaļ.

Pielaiko ietvarus ar dažādiem apģērbiem un frizūrām vai izbaudi pielaikošanas procesu kopā ar ģimeni un draugiem!

Cik tas maksā?

Tas ir BEZMAKSAS! Pasūtījuma noformēšanas noslēgumā mēs palūgsim depozītmaksājumu vien 15% apmērā no ietvaru vērtības. Tavs depozītmaksājums tiks atgriezts atpakaļ uz Tavu bankas kontu pēc tam, kad būsim saņēmuši atpakaļ visus ietvarus.

 

Kā notiek atpakaļsūtīšana?

Neuztraucies par nosūtīšanu, jo sūtīšanu abos virzienos apmaksājam mēs. Kad ietvari būs piemērīti un izvēlēti, vienkārši ieliec tos atpakaļ kastē un uzlīmē kastē iekļauto adrešu karti atpakaļceļam. Noskenē adrešu karti sev tuvākajā pakomātā un ievieto sūtījumu.

 

 

Man patīk Pielaikošanas mājas pasūtītais ietvars, kā man pasūtīt brilles?

Mums prieks, ka Tev izdevās atrast meklēto! Process paliek nemainīgs- nosūti atpakaļ visus ietvarus (tai skaitā tos, kuri Tev patīk) un pasūti savas jaunās brilles mūsu mājaslapā. Tik vienkārši!

Ietvars, kas man patīk no Pielaikošanas mājas, ir izpārdots, ko man darīt?

Neuztraucies, vienkārši sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas centru un mēs Tev palīdzēsim.

Man nepatīk neviens no pasūtītajiem ietvariem.

Mēs saprotam, cik grūti var būt izvēlēties ideāli pieguļošu ietvaru. Nosūti atpakaļ savu Pielaikošanu mājās un pasūti jaunu!

Meklējiet mūsFacebook
&
Instagram