Biežāk uzdotie jautājumi

Kā pareizi iegādāties brilles?

1. Izvēlieties ietvarus, kuri Jums patīk.

- Izmēģiniet tos tiešsaistē, izmantojot mūsu piedāvāto virtuālās pielaikošanas rīku un noskaidrojiet, vai izvēlētais ietvars Jums piestāv.

- Pielaikojiet ietvarus mājās. Izvēlieties līdz pat 4 ietvariem un mēs tos piegādāsim Jums uz mājām par brīvu. Izmēģiniet tos mājās 7 dienu laikā, lai noskaidrotu arī draugu un ģimenes viedokli.

2. Ievadiet briļļu receptē norādītos parametrus.

3. Izvēlieties lēcas, kas ir vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām.

4. Un izbaudiet savas jaunās brilles!

5. Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pasūtījumu, Jūs varat atsūtīt brilles atpakaļ bez maksas 30 dienu laikā.

Kā saprast recepti?

Mēs iesakām iegādāties jaunas brilles ar recepti, kas nav vecāka par vienu gadu. Kā saprast Jūsu receptes parametrus:

Sfēra (Sph) - norāda lēcu stiprumu. Veicot pasūtījumu, lūdzu, pievērsiet uzmanību simbolam. Zīme (+) pirms sfēras vērtības nozīmē tālredzību, savukārt (-) nozīmē tuvredzību.

Zīlīšu attālums (PD) - attālums starp Jūsu acu zīlīšu centriem, mērīts milimetros. Tas norāda optiķim, kur lēcās ir jābūt optiskajiem centriem. Šo vērtību bieži pieraksta kā vienu skaitli robežās no 56 līdz 75 mm (pieaugušajiem).

Cilindrs (Cyl/CYL) - tikai astigmātismam, cilvēkiem ar neregulāru radzenes formu (astigmātismu), mērāms ar dioptrijām (ar soli 0.25). Ja nav norādīts cilindrs, tad Jūsu acis ir perfekti sfēriskas.

Ass (ACH/A) - ir nozīmīga tikai cilvēkiem ar neregulāru radzenes formu (astigmātismu). Vērtība vienmēr ir robežās no 0 līdz 180 grādiem.

Adidācija (ADD) - nozīmīgs multifokālām lēcām. Vērtība vienmēr ir pozitīva un bieži vienāda abām acīm.

Ja Jums ir nepieciešamas multifokālas lēcas, mēs iesakām apmeklēt mūsu optikas veikalu, lai kopā ar speciālistu veiktu visus nepieiešamos mērījumus, lai atrastu tieši Jums vispiemērotāko risinājmu, kas nodrošinās visaugstāko redzes komfortu.

 

Vai man piestāvēs?

IZMĒĢINIET MŪSU VIRTUĀLĀS UN MĀJAS PIELAIKOŠANAS IESPĒJAS PIELAIKOJIET VIRTUĀLI

- Pielaikojiet ietvarus virtuāli, izmantojot mūsu gudro iepirkšanās iespēju, ko piedāvājam ar 3D tehnoloģiju. Viss, kas Jums ir nepieiešams, ir datora kamera.

 

PIELAIKOJIET MĀJĀS

- Izvēlieties 4 ietvarus un pievienojiet tos savam Mājas Testēšanas grozam, un mēs tos nogādāsim pie Jums par brīvu!

- Atrodiet savu ideālo ietvaru! Izmēģiniet ietvarus mājās vai paņemiet uz darbu, lai uzzinātu kolēģu, draugu un ģimenes ieteikumus. Jūs varat izmēģināt ietvarus 7 dienas.

- Atsūtiet mums atpakaļ visus ietvarus to oriģinālajā iepakojumā ar priekšapmaksātās atgriešanas uzlīmi. Tad pasūtiet savu izvēlēto ietvaru ar lēcām mūsu mājas lapā. Tieši tik vienkārši!

 

 

Acu aizsardzība no digitālo ierīču zilās gaismas

-  BLUEPRO aizsargā Jūsu acis no kaitīgās zilās gaismas un bīstamiem UV stariem.

-  BLUEPRO aptur apmēram 95% kaitīgās zilās gaismas spektra (HEV – high energy visible) līdz 420 nm

-  BLUEPRO bloķē 100% UV starus (līdz pat 400 nm)

-  Gudrs produkts, kas ielaiž acī līdz pat 85% nepieciešamās zilās gaismas.

-  Pat aizturot UV starus, BLUEPRO lēcas neizmaina krāsas, un tās izskatās dabiski. 

 

Šīs lēcas ir caurspīdīgas, vieglas, plānas, ar nelielu gaiši dzeltenu nokrāsu un bez zila atspīduma.

Tās satur gaismu absorbējošas molekulas, kas spēj pasargāt no kaitīgās zilās gaismas iedarbības.

Jutīgu acu aizsardzība

Paštonējošās lēcas:

- "Transitions Signature VII" maina krāsu atkarībā no gaismas intensitātes izmaiņām. Tās paliek caurspīdīgas iekštelpās un naktī.

- Praktiska izvēle, kas izskatās stilīgi un nodrošina100% aizsardzību no UV stariem.

- "Transitions XTRActive" paštonējošās lēcas ir ieteicamas autovadītājiem, jo tās maina krāsu saulainā dienā pat tad, ja Jūs atrodaties automašīnā.

Pieteikties redzes pārbaudei

Lai mēs varētu izgatavotu Jums brilles, kas nodrošina maksimālu redzes komfortu, ir nepieciešama Jūsu briļļu recepte, kas saturs tieši Jūsu individuālus redzes parametrus.

Briļļu recepte nedrīkstētu būt vecāka par viegu gadu. Lūdzu, ņemiet vēra, ka Jūsu labās un kreisās acs parametri var atšķirties. Ja Jums patreiz nav briļļu receptes vai tā ir vecāka par vienu gadu, piesakieties tiešsaitē redzes pārbaudei pie mums un apmeklējiet mūsu optikas veikalu Jums ērta laikā.

Lēcu veidi

Parasti lēcas iedala monofokālajās un multifokālajās lēcās. Katram briļļu lietotājam ir savas vajadzīvas, tomēr vissvarīgākais ir tieši briļļu valkāšanas komforts, tāpēc, izvēloties lēcas, lūdzu, ņemiet vērā briļļu recepti, kuru Jums izrakstīja optometrists vai oftalmologs.

Lēcu biezums

Lēcu biezumu raksturo lēcu indekss. Jo vairāk dioptrijas, jo lielākam vajadzētu būt indeksam, kas padarīs lēcas plānākas un vieglākas, tātad ērtākas un izskatīgākas.

Lēcu pārklājums

Lēcas var būt ar dažādiem pārklājumiem, lai tās pielāgotu tieši Jūsu vajadzībām. Izvēlieties pārklājumus, kas visvairāk būs piemēroti tieši Jūsu dzīvesstilam.

Tīrīšana un lietošana

Pareiza briļļu tīrīšana un to glabāšana cietajā briļļu futrālī nodrošinās ilgāku briļļu lietošanas laiku.

- Brilles ir jāuzvelk un jānoņem ar abām rokām.

- Tīrot brilles, izmantojiet tikai tam paredzētus kopšanas līdzekļus - speciālu salveti un lēcu tīrīšanas šķīdumu. Rūpīgi notīriet abas lēcu puses un ietvaru. Nekad neizmantojiet lēcu tīršanai savu džemperi vai citu apģērbu, jo abrazīvās daļiņas veido mazus skrāpējumus uz lēcam.

- Lēcu pārklājums var tikt bojāts karstumā. Augstas temperatūras iedarbībā, lēcu pārklājums var saplīst vai lobīties. Tā kā karstums var arī deformēt ietvaru, brilles nedrīkst likt uz sakarsušām virsmām, ņemt līdzi vannā vai karstā laikā atstāt mašīnā.

- Sargājiet savas brilles no asiem objektiem un sāļa ūdens.

- Lēcas un ietvari var tikt bojāti saskaroties ar acetonu, matu laku, smaržām un citām ķīmiskām vielām.

- Un pats svarīgākais: nenēsājiet brilles uz galvas, jo tas izstiepj briļļu kājiņas un padara tās vājas.

Pasūtīt internetā ir tik viegli

Kad esat izvēlējies ietvarus, lēcas un lēcu pārklājumus, vēlreiz rūpīgi pārbaudiet savu izvēli, lai pārliecinātos, ka viss ir korekti. Kad viss ir pārbaudīts, ievadiet apmaksas informāciju Smart Vision drošajā apmaksas vietnē. Mēs bez maksas piegādāsim Jūsu pasūtījumu tieši uz Jūsu mājam 3 - 4 darba dienu laikā.

Izmēģiniet mājās

1. Izvēlieties 4 ietvarus un pievienojiet tos savam Mājas Testēšanas grozam, un mēs tos nogādāsim pie Jums par brīvu! Jums tie nav jāpērk uzreiz, jo izvēli varēsiet izdarīt pāris dienu laikā.

2. Atrodiet savu ideālo ietvaru! Paņemiet to uz darbu, uz universitāti vai uz skolu. Uzziniet draugu un ģimenes ieteikumus par ietvariem. Pārbaudiet, vai izvēlētais ietvars ir piemērots tieši Jūsu dzīvesstilam un vajadzībām!

3. Atsūtiet mums atpakaļ visus ietvarus to oriģinālajā iepakojumā ar priekšapmaksātās atgriešanas uzlīmi. Tad pasūtiet savu izvēlēto ietvaru ar lēcām mūsu mājas lapā. Tieši tik vienkārši!

Piegāde & atgriešana

PIEGĀDE

1. Piegāde Latvijas teritorijā ir bezmaksas. Smart Vision piedāvā visu produktu piegādi uz Jūsu mājām par brīvu.

2. Lai samazinātu piegādes kavēšanos, mēs lūdzam Jūs precīzi ievadīt saņemšanas adresi - pareizajā formātā, ar precīzu saņēmēju un adresi. Ja Jūs vēlaties, lai Jūsu pasūtījums tiktu piegādāts uz uzņēmuma adresi, neaizmirstiet norādīt arī uzņēmuma nosaukumu un saņēmējpersonu.

3. Gadījumā, ja notiek piegādes kavējums, lūdzu, sazinieties ar mums vai kurjeru kompāniju, lai noskaidrotu sūtījuma precīzu statusu. Ja Jūsu pasūtījumā tiek veiktas izmaiņas, lūdzu, ņemiet vērā, ka tas var mainīt piegādes datumu. SmartVision.lv nenes atbildību par sūtīšanas laikā iegūtiem preces bojājumiem vai sūtījuma pazušanu.

 

ATGRIEŠANA

Mēs, Smart Vision komanda, darām visu, lai nodrošinātu ietvaru un lēcu kvalitāti, kā arī atbilstību receptei un Jūsu specifiskajiem prasījumiem. Mēs esam pārliecināti, ka Jums iepatiksies mūsu produkti. Tomēr, ja kāda iemesla dēļ Jūs neesat pilnībā apmierināts ar brillēm, Jums ir tiesības uz vienreizējo briļļu atgriešanu ar kompensāciju. Sīkāk skatieties sadaļā Atgriešanas nosacījumi.

Ja Jūs nolēmāt atgriezt brilles:

1. Ieejiet savā kontā un noklikšķiniet "Atgriezt" pogu.

2. Izvēlieties preci, ko Jūs gribat atgriezt, un ieķeksējiet to.

3. Atzīmējiet atgriešanas cēloni:

- brillēm ir defekts;

- brilles nav piemērotas;

- pasūtījuma kavējums;

- cits.

4. Izvēlieties atgriešanas veidu: pasta sūtījums vai kurjers, vai Jūs varat atnest preci uz mūsu veikalu (adrese: Aspazijas bulvāris 24, Rīga).

5. Kad Jūs būsiet aizpildījis atgriešanas anketu, Jūs redzēsiet pasūtījuma datus. Klikšķiniet uz "Apstiprināt" un idrukājiet formu.

6. Šo izprintēto atgriešanas formu kopā ar precēm, kuras vēlaties atgriezt, pievienojiet sūtījumam un uzlīmējiet sūtījumam atgriešanas uzlīmi. Visām precēm, kuras tiek atgrieztas, ir jābūt to oriģinālajā iepakojumā, ieskaitot briļļu maciņu un briļļu tīrīšanas lupatiņu.

7. Nogādājiet savu sūtījumu pasta nodaļā vai atdodiet kurjeram. Mēs Jums nosūtīsim apstiprinājuma e-pastus: - tiklīdz Jūs noklikšķināsiet uz "Apstiprināt" - tiklīdz mēs saņemsim Jūsu atgriešanas sūtījumu. Jutājumu un neskaidrību gadījumā mūsu klientu apkalpošanas speciālists sazināsies ar Jums. Mēs atgriezīsim Jums naudu par atgriezto sūtījumu 14 dienu laikā no atgrieztā sūtījuma saņemšanas dienas un nauda tas tiks pārskaitīta uz to konta numuru, kuru noradījāt savā Smart Vision kontā, kad pasūtījāt preci. Kad Jūsu sūtījums ir saņemts, mēs apstrādāsim naudas atgriešanu 14 darba dienu laikā. Nauda tiks pārskaitīta uz to bankas kontu, kuru Jūs norādījāt pasūtot preci. Atgriešanas sūtījums ir bezmaksas! Ja Jums rodas problēmas ar preces atgriešanu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas centra komandu. Mēs uzreiz atbildēsim Jums, izmantojot Jūsu e-pasta adresi.

 

Es slikti redzu savās jaunajās brillēs, kāpēc?

Sākot nēsāt jaunas brilles, Jums ir jāpierod pie tām. Tas īpaši ir attiecināms uz gadījumiem, kad Jums ir jauns lēcu stiprums. Pierašanas periods var aizņemt aptuveni vienu nedēļu parastajām brillēm un no divām līdz trim nedēļām - multifokālajām. Ja Jūs uzreiz nejūtaties ērti ar savām jaunajām brillēm, mēs ieteiktu tās pavalkāt trīs pilnas dienas pēc kārtas.

Šādi Jūs ļaujat acīm pierast pie jaunajām brillēm, un parasti diskomforts pazūd pēc šī perioda. Vēl ir svarīgi, lai lēcu fokālais punkts ir novietots pareizi, tāpēc mēs iesakām pieregulēt brilles, lai tās būtu ideāli piemērotas tieši Jums. To var izdarīt mūsu veikalā pilnīgi bez maksas un jebkurā laikā, tas nozīmē, ka Jums nav jāpiesakās iepriekš. Ja Jūs nedzīvojat mūsu veikala tuvumā, Jūs varat aiznest brilles pieregulēšanai pie vietējā optiķa (dažreiz par nelielu samaksu).

Ja Jūs joprojām neesat apmierināts ar savām brillēm, pat ja esat nēsājis tās vairāku dienu garumā, cēlonis varētu būt Jūsu briļļu receptes neatbilstība patreizējai redzei. Šajā gadījumā labāk ir apspriest Jūsu sūdzības ar mūsu optometristu un atkārtoti pārbaudīt redzi. Jūs varat pieteikties redzes pārbaudei mūsu veikalos. Ja briļļu korekcija ir tiešām nepieciešama, mēs aizvietosim Jūsu lēcas ar jaunām par brīvu 30 dienu laikā pēc briļļu receptes iesniegšanas.

Kāds ir mana pasūtījuma statuss?

Pasūtījuma statusu Jūs varat redzēt, ieejot savā Smart Vision kontā. Te Jūs atradīsiet informāciju par Jūsu pēdējiem pasūtījumiem un piegādes datumiem. Jūs vienmēr saņemsiet pasūtījuma piegādes termiņu arī apstiprinājuma vēstulē, veicot pasūtījumu.

Vai mans pasūtījums var tikt piegādāts uz Smart Vision veikalu?

Protams! Pasūtīšanas laikā, kā piegādes vietu izvēlaties Smart Vision veikalu, ja tas Jums ir ērtāk. Tiklīdz mēs veikalā saņemsim Jūsu pasūtījumu, mēs Jums nosūtīsim e-pastu.

Es izmantoju savas multifokālās brilles iekštelpās, taču viss izskatās ļoti nedabiski. Kāpēc?

Lai pierast pie jaunajām brillēm, bieži vien ir vajadzīgs laiks. Ja Jūs uzsākat lietot multifokālās (saules)brilles pirmo reizi, lūdzu, ņemiet vērā pāris ieteikumus, lai Jūs varētu izbaudīt jaunās brilles pēc iespējas ātrāk! Pats svarīgākais ir pierast pie katras redzes zonas un to novietojuma lēcā - apakšējā lēcas daļā var redzēt skaidru bildi tikai mazos attālumos, augšējo daļu jāizmanto, kad Jūs skatāties lielākos attālumos. Vienmēr pavērsiet savu degungalu sava skatiena virzienā un vienmēr pārliecinieties, ka Jūs turat zodu uz augšu, kad lasāt.

Šādi Jūs varat būt droši, ka Jūs vienmēr skatāties pa pareizo lēcas daļai. Pretēji monofokālajām lēcām, multifokolās lēcas ir mazāk skaidras dažās lēcas daļās, kas var radīt nelielu attēla izplūšanu un arī nelielu attēla izkropļošanu lēcas malās. Var paiet dažas stunda līdz pat dažas nedēļas līdz Jūs esat pilnībā pieraduši pie Jūsu jaunajām brillēm. Pastāv iespēja, ka brilles "nesēž" uz Jūsu sejas ideāli. Mēs Jums iesakām par brīvu pielāgot Jūsu brilles mūsu veikalā.

Mani interesē brilles, kas pārvēršas par saulesbrillēm, kad iziet ārā. Vai Jūs varat pastāstīt par tām vairāk?

Tās sauc par fotohromajām vai paštonējošām lēcām, mums tās ir Transitions Signature lēcas. Kad lēcas ir pakļautas UV starojuma ietekmei, fotohromās lēcas automātiski paliek tumšākas, kļūstot par saulesbrillēm, un, kad tās vairs nav UV starojuma ietekmē, tās atkal ātri kļūst gaišas. Fotohromās lēcas ir ideālas, ja Jūs parasti valkājat brilles visu dienu, bieži ejat ārā un nevēlaies vēl vienas brilles acu aizsardzībai - recepšu saulesbrilles. Tomēr, jāatceras, ka tās nekļūst ļoti tumšākas automašīnās.

Tas ir skaidrojums ar to, ka mūsdienās automašīnas priekšējais logs (arī griestu logs) bieži tiek pagatavots no UV absorbējoša stikla, kas nelaiž cauri UV starojumu, kas ir vajadzīgs lēcas satumšanas procesam. Ja Jūs vēlaties pasūtīt pāri fotohromās recepšu lēcas braukšanai, izvēlieties fotohromās lēcas vadītājiem – Transitions XTRActive, kuras maina krāsu bez tieša UV starojuma ietekmes. Šīs lēcas satumst līdz pat 53%, pat, ja Jūs atrodaties automašīnā.

Ko nozīmē PL/Planum manā receptē? Vai tas ir labi vai slikti manām acīm?

Ja Jūsu receptē abām acīm ir ierakstīts PL jeb Planum, tas nozīmē, ka Jums ir laba redze un Jums nav jānēsā brilles. Briļļu recepte ir apstiprinājums tam, vai Jums ir nepieciešama redzes korekcija. Piemēram, mīnuss nozīmē, ka Jums ir miopija (tuvredzība), un pluss nozīmē hiperopiju (tālredzību). PL nozīmē planum jeb nulle. Lūdzu, atcerieties, ka Jūsu acīm var būt dažādas vērtības. Viena acs var būs Planum, otra - ar miopiju vai hiperopiju.

Vai piedāvājums atšķiras uz vietas veikalos un internetā?

Nē, produkcija un piedāvājumi ir vienādi gan uz vietas veikalos, gan internetā. Ar aktuālajiem piedāvājumiem iespējams iepazīties mūsu mājaslapā.

Meklējiet mūsFacebook
&
Instagram