Ļauj brillēm atnākt pie Tevis!

Ļauj brillēm atnākt pie Tevis!

Mēs esam pārliecināti, ka ir svarīgi izmēģināt brilles pirms to iegādāšanās, lai redzētu cik labi tajās jūtaties. Tādēļ piedāvājam "Izmēģini mājās" pakalpojumu, kas ļauj izvēlēties vairākus rāmjus un izmēģināt tos mājas apstākļos pilnīgi bez maksas. Izvēlies jau tagad!

Kā tas notiek?

add to cart
1. PIEVIENO VIENĪBAS PIELAIKOŠANAS MĀJĀS GROZAM

Pievieno līdz 4 ietvariem vai saulesbrillēm savam Pielaikošanas Mājās grozam. Veic pielaikošanu 7 dienu garumā, lai atrastu savus favorītus. Veic depozītmaksājumu vien 1% apmērā no ietvaru kopējās vērtības. Depozītmaksājumu saņemsi atpakaļ, kolīdz ietvarus būsim saņēmuši ietvarus.

choose your favourite
2. IZVĒLIES FAVORĪTU

Savus mīļākos ietvarus un saulesbrilles vari pasūtīt tiešsaistē. Paturēt favorītus nav nepieciešams, jo mēs Tev nosūtīsim pilnīgi jaunas brilles/saulesbrilles. Lieliska izvēle! Tavas jaunās brilles ieradīsies 2-4 dienu laikā!

return frames
3. ATGRIEZ IETVARUS

Šī ir vienkāršākā daļa. Nosūti atpakaļ visus ietvarus to oriģinālajā kastē ar iepriekš apmaksātu adrešu karti, kas būs pievienota Tavas Pielaikošanas Mājās kastē. Tas ir vienkārši un bezmaksas! P.S. Esi pacietīgs, Tavas jaunās brilles drīz būs gatavas.

Izvēlies savus favorītus

Tas nav pirkums! Tas ir depozītmaksājums 1% apmērā par izvēlētajiem ietvariem, tas tiks atgriezts kolīdz būsim saņēmuši visus pasūtītos ietvarus.

Ietvaru kopējā vērtība {{totalPreDiscount | currency}}
Pielaikošanas pasūtījuma vērtība {{total | currency}}

Bezmaksas piegāde

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā pareizi iegādāties brilles?

1. Izvēlieties ietvarus, kuri Jums patīk.

- Izmēģiniet tos tiešsaistē, izmantojot mūsu piedāvāto virtuālās pielaikošanas rīku un noskaidrojiet, vai izvēlētais ietvars Jums piestāv.

- Pielaikojiet ietvarus mājās. Izvēlieties līdz pat 4 ietvariem un mēs tos piegādāsim Jums uz mājām par brīvu. Izmēģiniet tos mājās 7 dienu laikā, lai noskaidrotu arī draugu un ģimenes viedokli.

2. Ievadiet briļļu receptē norādītos parametrus.

3. Izvēlieties lēcas, kas ir vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām.

4. Un izbaudiet savas jaunās brilles!

5. Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pasūtījumu, Jūs varat atsūtīt brilles atpakaļ bez maksas 30 dienu laikā.

Kā saprast recepti?

Mēs iesakām iegādāties jaunas brilles ar recepti, kas nav vecāka par vienu gadu. Kā saprast Jūsu receptes parametrus:

Sfēra (Sph) - norāda lēcu stiprumu. Veicot pasūtījumu, lūdzu, pievērsiet uzmanību simbolam. Zīme (+) pirms sfēras vērtības nozīmē tālredzību, savukārt (-) nozīmē tuvredzību.

Zīlīšu attālums (PD) - attālums starp Jūsu acu zīlīšu centriem, mērīts milimetros. Tas norāda optiķim, kur lēcās ir jābūt optiskajiem centriem. Šo vērtību bieži pieraksta kā vienu skaitli robežās no 56 līdz 75 mm (pieaugušajiem).

Cilindrs (Cyl/CYL) - tikai astigmātismam, cilvēkiem ar neregulāru radzenes formu (astigmātismu), mērāms ar dioptrijām (ar soli 0.25). Ja nav norādīts cilindrs, tad Jūsu acis ir perfekti sfēriskas.

Ass (ACH/A) - ir nozīmīga tikai cilvēkiem ar neregulāru radzenes formu (astigmātismu). Vērtība vienmēr ir robežās no 0 līdz 180 grādiem.

Adidācija (ADD) - nozīmīgs multifokālām lēcām. Vērtība vienmēr ir pozitīva un bieži vienāda abām acīm.

Ja Jums ir nepieciešamas multifokālas lēcas, mēs iesakām apmeklēt mūsu optikas veikalu, lai kopā ar speciālistu veiktu visus nepieiešamos mērījumus, lai atrastu tieši Jums vispiemērotāko risinājmu, kas nodrošinās visaugstāko redzes komfortu.

 

Vai man piestāvēs?

IZMĒĢINIET MŪSU VIRTUĀLĀS UN MĀJAS PIELAIKOŠANAS IESPĒJAS PIELAIKOJIET VIRTUĀLI

- Pielaikojiet ietvarus virtuāli, izmantojot mūsu gudro iepirkšanās iespēju, ko piedāvājam ar 3D tehnoloģiju. Viss, kas Jums ir nepieiešams, ir datora kamera.

 

PIELAIKOJIET MĀJĀS

- Izvēlieties 4 ietvarus un pievienojiet tos savam Mājas Testēšanas grozam, un mēs tos nogādāsim pie Jums par brīvu!

- Atrodiet savu ideālo ietvaru! Izmēģiniet ietvarus mājās vai paņemiet uz darbu, lai uzzinātu kolēģu, draugu un ģimenes ieteikumus. Jūs varat izmēģināt ietvarus 7 dienas.

- Atsūtiet mums atpakaļ visus ietvarus to oriģinālajā iepakojumā ar priekšapmaksātās atgriešanas uzlīmi. Tad pasūtiet savu izvēlēto ietvaru ar lēcām mūsu mājas lapā. Tieši tik vienkārši!

 

 

Acu aizsardzība no digitālo ierīču zilās gaismas

-  BLUEPRO aizsargā Jūsu acis no kaitīgās zilās gaismas un bīstamiem UV stariem.

-  BLUEPRO aptur apmēram 95% kaitīgās zilās gaismas spektra (HEV – high energy visible) līdz 420 nm

-  BLUEPRO bloķē 100% UV starus (līdz pat 400 nm)

-  Gudrs produkts, kas ielaiž acī līdz pat 85% nepieciešamās zilās gaismas.

-  Pat aizturot UV starus, BLUEPRO lēcas neizmaina krāsas, un tās izskatās dabiski. 

 

Šīs lēcas ir caurspīdīgas, vieglas, plānas, ar nelielu gaiši dzeltenu nokrāsu un bez zila atspīduma.

Tās satur gaismu absorbējošas molekulas, kas spēj pasargāt no kaitīgās zilās gaismas iedarbības.

Jutīgu acu aizsardzība

Paštonējošās lēcas:

- "Transitions Signature VII" maina krāsu atkarībā no gaismas intensitātes izmaiņām. Tās paliek caurspīdīgas iekštelpās un naktī.

- Praktiska izvēle, kas izskatās stilīgi un nodrošina100% aizsardzību no UV stariem.

- "Transitions XTRActive" paštonējošās lēcas ir ieteicamas autovadītājiem, jo tās maina krāsu saulainā dienā pat tad, ja Jūs atrodaties automašīnā.

Pieteikties redzes pārbaudei

Lai mēs varētu izgatavotu Jums brilles, kas nodrošina maksimālu redzes komfortu, ir nepieciešama Jūsu briļļu recepte, kas saturs tieši Jūsu individuālus redzes parametrus.

Briļļu recepte nedrīkstētu būt vecāka par viegu gadu. Lūdzu, ņemiet vēra, ka Jūsu labās un kreisās acs parametri var atšķirties. Ja Jums patreiz nav briļļu receptes vai tā ir vecāka par vienu gadu, piesakieties tiešsaitē redzes pārbaudei pie mums un apmeklējiet mūsu optikas veikalu Jums ērta laikā.

Lēcu veidi

Parasti lēcas iedala monofokālajās un multifokālajās lēcās. Katram briļļu lietotājam ir savas vajadzīvas, tomēr vissvarīgākais ir tieši briļļu valkāšanas komforts, tāpēc, izvēloties lēcas, lūdzu, ņemiet vērā briļļu recepti, kuru Jums izrakstīja optometrists vai oftalmologs.

Lēcu biezums

Lēcu biezumu raksturo lēcu indekss. Jo vairāk dioptrijas, jo lielākam vajadzētu būt indeksam, kas padarīs lēcas plānākas un vieglākas, tātad ērtākas un izskatīgākas.

Lēcu pārklājums

Lēcas var būt ar dažādiem pārklājumiem, lai tās pielāgotu tieši Jūsu vajadzībām. Izvēlieties pārklājumus, kas visvairāk būs piemēroti tieši Jūsu dzīvesstilam.

Tīrīšana un lietošana

Pareiza briļļu tīrīšana un to glabāšana cietajā briļļu futrālī nodrošinās ilgāku briļļu lietošanas laiku.

- Brilles ir jāuzvelk un jānoņem ar abām rokām.

- Tīrot brilles, izmantojiet tikai tam paredzētus kopšanas līdzekļus - speciālu salveti un lēcu tīrīšanas šķīdumu. Rūpīgi notīriet abas lēcu puses un ietvaru. Nekad neizmantojiet lēcu tīršanai savu džemperi vai citu apģērbu, jo abrazīvās daļiņas veido mazus skrāpējumus uz lēcam.

- Lēcu pārklājums var tikt bojāts karstumā. Augstas temperatūras iedarbībā, lēcu pārklājums var saplīst vai lobīties. Tā kā karstums var arī deformēt ietvaru, brilles nedrīkst likt uz sakarsušām virsmām, ņemt līdzi vannā vai karstā laikā atstāt mašīnā.

- Sargājiet savas brilles no asiem objektiem un sāļa ūdens.

- Lēcas un ietvari var tikt bojāti saskaroties ar acetonu, matu laku, smaržām un citām ķīmiskām vielām.

- Un pats svarīgākais: nenēsājiet brilles uz galvas, jo tas izstiepj briļļu kājiņas un padara tās vājas.

Pasūtīt internetā ir tik viegli

Kad esat izvēlējies ietvarus, lēcas un lēcu pārklājumus, vēlreiz rūpīgi pārbaudiet savu izvēli, lai pārliecinātos, ka viss ir korekti. Kad viss ir pārbaudīts, ievadiet apmaksas informāciju Smart Vision drošajā apmaksas vietnē. Mēs bez maksas piegādāsim Jūsu pasūtījumu tieši uz Jūsu mājam 3 - 4 darba dienu laikā.

Izmēģiniet mājās

1. Izvēlieties 4 ietvarus un pievienojiet tos savam Mājas Testēšanas grozam, un mēs tos nogādāsim pie Jums par brīvu! Jums tie nav jāpērk uzreiz, jo izvēli varēsiet izdarīt pāris dienu laikā.

2. Atrodiet savu ideālo ietvaru! Paņemiet to uz darbu, uz universitāti vai uz skolu. Uzziniet draugu un ģimenes ieteikumus par ietvariem. Pārbaudiet, vai izvēlētais ietvars ir piemērots tieši Jūsu dzīvesstilam un vajadzībām!

3. Atsūtiet mums atpakaļ visus ietvarus to oriģinālajā iepakojumā ar priekšapmaksātās atgriešanas uzlīmi. Tad pasūtiet savu izvēlēto ietvaru ar lēcām mūsu mājas lapā. Tieši tik vienkārši!

Piegāde & atgriešana

PIEGĀDE

1. Piegāde Latvijas teritorijā ir bezmaksas. Smart Vision piedāvā visu produktu piegādi uz Jūsu mājām par brīvu.

2. Lai samazinātu piegādes kavēšanos, mēs lūdzam Jūs precīzi ievadīt saņemšanas adresi - pareizajā formātā, ar precīzu saņēmēju un adresi. Ja Jūs vēlaties, lai Jūsu pasūtījums tiktu piegādāts uz uzņēmuma adresi, neaizmirstiet norādīt arī uzņēmuma nosaukumu un saņēmējpersonu.

3. Gadījumā, ja notiek piegādes kavējums, lūdzu, sazinieties ar mums vai kurjeru kompāniju, lai noskaidrotu sūtījuma precīzu statusu. Ja Jūsu pasūtījumā tiek veiktas izmaiņas, lūdzu, ņemiet vērā, ka tas var mainīt piegādes datumu. SmartVision.lv nenes atbildību par sūtīšanas laikā iegūtiem preces bojājumiem vai sūtījuma pazušanu.

 

ATGRIEŠANA

Mēs, Smart Vision komanda, darām visu, lai nodrošinātu ietvaru un lēcu kvalitāti, kā arī atbilstību receptei un Jūsu specifiskajiem prasījumiem. Mēs esam pārliecināti, ka Jums iepatiksies mūsu produkti. Tomēr, ja kāda iemesla dēļ Jūs neesat pilnībā apmierināts ar brillēm, Jums ir tiesības uz vienreizējo briļļu atgriešanu ar kompensāciju. Sīkāk skatieties sadaļā Atgriešanas nosacījumi.

Ja Jūs nolēmāt atgriezt brilles:

1. Ieejiet savā kontā un noklikšķiniet "Atgriezt" pogu.

2. Izvēlieties preci, ko Jūs gribat atgriezt, un ieķeksējiet to.

3. Atzīmējiet atgriešanas cēloni:

- brillēm ir defekts;

- brilles nav piemērotas;

- pasūtījuma kavējums;

- cits.

4. Izvēlieties atgriešanas veidu: pasta sūtījums vai kurjers, vai Jūs varat atnest preci uz mūsu veikalu (adrese: Aspazijas bulvāris 24, Rīga).

5. Kad Jūs būsiet aizpildījis atgriešanas anketu, Jūs redzēsiet pasūtījuma datus. Klikšķiniet uz "Apstiprināt" un idrukājiet formu.

6. Šo izprintēto atgriešanas formu kopā ar precēm, kuras vēlaties atgriezt, pievienojiet sūtījumam un uzlīmējiet sūtījumam atgriešanas uzlīmi. Visām precēm, kuras tiek atgrieztas, ir jābūt to oriģinālajā iepakojumā, ieskaitot briļļu maciņu un briļļu tīrīšanas lupatiņu.

7. Nogādājiet savu sūtījumu pasta nodaļā vai atdodiet kurjeram. Mēs Jums nosūtīsim apstiprinājuma e-pastus: - tiklīdz Jūs noklikšķināsiet uz "Apstiprināt" - tiklīdz mēs saņemsim Jūsu atgriešanas sūtījumu. Jutājumu un neskaidrību gadījumā mūsu klientu apkalpošanas speciālists sazināsies ar Jums. Mēs atgriezīsim Jums naudu par atgriezto sūtījumu 14 dienu laikā no atgrieztā sūtījuma saņemšanas dienas un nauda tas tiks pārskaitīta uz to konta numuru, kuru noradījāt savā Smart Vision kontā, kad pasūtījāt preci. Kad Jūsu sūtījums ir saņemts, mēs apstrādāsim naudas atgriešanu 14 darba dienu laikā. Nauda tiks pārskaitīta uz to bankas kontu, kuru Jūs norādījāt pasūtot preci. Atgriešanas sūtījums ir bezmaksas! Ja Jums rodas problēmas ar preces atgriešanu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas centra komandu. Mēs uzreiz atbildēsim Jums, izmantojot Jūsu e-pasta adresi.

 

Kāds ir mana pasūtījuma statuss?

Pasūtījuma statusu Jūs varat redzēt, ieejot savā Smart Vision kontā. Te Jūs atradīsiet informāciju par Jūsu pēdējiem pasūtījumiem un piegādes datumiem. Jūs vienmēr saņemsiet pasūtījuma piegādes termiņu arī apstiprinājuma vēstulē, veicot pasūtījumu.

Vai mans pasūtījums var tikt piegādāts uz Smart Vision veikalu?

Protams! Pasūtīšanas laikā, kā piegādes vietu izvēlaties Smart Vision veikalu, ja tas Jums ir ērtāk. Tiklīdz mēs veikalā saņemsim Jūsu pasūtījumu, mēs Jums nosūtīsim e-pastu.

Vai piedāvājums atšķiras uz vietas veikalos un internetā?

Nē, produkcija un piedāvājumi ir vienādi gan uz vietas veikalos, gan internetā. Ar aktuālajiem piedāvājumiem iespējams iepazīties mūsu mājaslapā.

Meklējiet mūsFacebook
&
Instagram