Ļauj brillēm atnākt pie Tevis!

Ļauj brillēm atnākt pie Tevis!

Mēs esam pārliecināti, ka ir svarīgi izmēģināt brilles pirms to iegādāšanās, lai redzētu cik labi tajās jūtaties. Tādēļ piedāvājam "Izmēģini mājās" pakalpojumu, kas ļauj izvēlēties vairākus ietvarus un izmēģināt tos mājas apstākļos pilnīgi bez maksas. Izvēlies jau tagad!

Kā tas notiek?

add to cart
1. PIEVIENO VIENĪBAS PIELAIKOŠANAS MĀJĀS GROZAM

Pievieno līdz 4 ietvariem vai saulesbrillēm savam Pielaikošanas Mājās grozam. Veic pielaikošanu 7 dienu garumā, lai atrastu savus favorītus. Veic depozītmaksājumu vien 1% apmērā no ietvaru kopējās vērtības. Depozītmaksājumu saņemsi atpakaļ, kolīdz būsim saņēmuši ietvarus.

choose your favourite
2. IZVĒLIES FAVORĪTU

Savus mīļākos ietvarus un saulesbrilles vari pasūtīt tiešsaistē. Paturēt favorītus nav nepieciešams, jo mēs Tev nosūtīsim pilnīgi jaunas brilles/saulesbrilles. Lieliska izvēle! Tavas jaunās brilles ieradīsies vidēji 2-4 dienu laikā! *Omniva noslogojuma dēļ, piegāde var kavēties.

return frames
3. ATGRIEZ IETVARUS

Šī ir vienkāršākā daļa. Nosūti atpakaļ visus ietvarus to oriģinālajā kastē ar iepriekš apmaksātu adrešu karti, kas būs pievienota Tavas Pielaikošanas Mājās kastē. Tas ir vienkārši un bezmaksas! P.S. Esi pacietīgs, Tavas jaunās brilles drīz būs gatavas.

Izvēlies savus favorītus

Tas nav pirkums! Tas ir depozītmaksājums 1% apmērā par izvēlētajiem ietvariem, tas tiks atgriezts kolīdz būsim saņēmuši visus pasūtītos ietvarus.

Ietvaru kopējā vērtība {{totalPreDiscount | currency}}
Pielaikošanas pasūtījuma vērtība {{total | currency}}

Bezmaksas piegāde

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā strādā Pielaikošana mājās?

Izvēlies līdz 4 ietvariem un/vai saulesbrillēm, pievieno tās savam Pielaikošanas mājās grozam un veic pasūtījumu. Pēc pasūtījuma saņemšanas pielaiko izvēlētās vienības 7 dienu laikā un tad nosūti atpakaļ.

Pielaiko ietvarus ar dažādiem apģērbiem un frizūrām vai izbaudi pielaikošanas procesu kopā ar ģimeni un draugiem!

Cik tas maksā?

Tas ir BEZMAKSAS! Pasūtījuma noformēšanas noslēgumā mēs palūgsim depozītmaksājumu vien 1% apmērā no ietvaru vērtības. Tavs depozītmaksājums tiks atgriezts atpakaļ uz Tavu bankas kontu pēc tam, kad būsim saņēmuši atpakaļ visus ietvarus.

 

Kā notiek atpakaļsūtīšana?

Neuztraucies par nosūtīšanu, jo sūtīšanu abos virzienos apmaksājam mēs. Kad ietvari būs piemērīti un izvēlēti, vienkārši ieliec tos atpakaļ kastē un uzlīmē kastē iekļauto adrešu karti atpakaļceļam. Noskenē adrešu karti sev tuvākajā pakomātā un ievieto sūtījumu.

 

 

Man patīk Pielaikošanas mājas pasūtītais ietvars, kā man pasūtīt brilles?

Mums prieks, ka Tev izdevās atrast meklēto! Process paliek nemainīgs- nosūti atpakaļ visus ietvarus (tai skaitā tos, kuri Tev patīk) un pasūti savas jaunās brilles mūsu mājaslapā. Tik vienkārši!

Ietvars, kas man patīk no Pielaikošanas mājas, ir izpārdots, ko man darīt?

Neuztraucies, vienkārši sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas centru un mēs Tev palīdzēsim.

Man nepatīk neviens no pasūtītajiem ietvariem.

Mēs saprotam, cik grūti var būt izvēlēties ideāli pieguļošu ietvaru. Nosūti atpakaļ savu Pielaikošanu mājās un pasūti jaunu!

Meklējiet mūsFacebook
&
Instagram