Par mums

KĀ RADĀS IDEJA?

Katra ideja sākas ar problēmu. Mūsu problēma bija vienkārša. Brilles ir pārāk dārgas. Ar šo problēmu nācās saskarties arī mums pašiem. Tas šķita gandrīz neiespējami atrast augstas kvalitātes brilles par pieejamu cenu. Tāpēc radās jautājums- kāpēc tas tā ir un vai ir iespējams ko mainīt?

Interesants fakts- gandrīz pusei no visas pasaules iedzīvotājiem ir nepieciešamas brilles. Bija pienācis laiks rīkoties un tā radās Smart Vision. Izrādās, ka optikas nozare ir samērā tradicionāla un tā nav piedzīvojusi uzmanības vērtas inovācijas jau sen. Klientu pieredze pēdējās desmitgades laikā gandrīz nav mainījusies un lielākā daļa ikdienišķu uzdevumu tiek veikti manuāli. Papildus šim, jāsaka, ka tradicionālajās optikās brilles ir diezgan dārgas dažādu uzņēmuma uzturēšanas izmaksu dēļ kā, piemēram, plašu veikalu telpu īre, loģistika u.c.

 

KĀDS IR REZULTĀTS?

Mēs piesaistījām investorus un iepazīstinājām ar savu konceptu un produktu. Pēc daudzām negulētām naktīm, tagad pie mums Smart Vision, Tu vari iegādāties brilles par puscenu, piemeklēt jaunu, modernu ietvaru un saņemt savas brilles ar piegādi tikai dažu dienu laikā. Aizmirsti par ilgu briļļu gaidīšanu vai dārgām recepšu brillēm. Smart Vision ir jaunās paaudzes optikas veikals.

 

KĀ MUMS TAS IZDODAS?

2019. gadā mēs sākām veidot savu multi kanālu konceptu. Gada laikā mums izdevās rast risinājumu. Mēs apgājām tradicionālos kanālus un sākām izmantot modernās tehnoloģijas. Mēs sākām ražot paši savas augstākās kvalitātes, Eiropas standartiem atbilstošas briļļu lēcas, izveidojām tiešsaistes veikalus visā Eiropā ar dažiem fiziskajiem veikaliem, kas nodrošina ērtas redzes pārbaudes un ietvaru pielaikošanu klātienē. Papildus tam visam, mēs izstrādājām inovācijas, kas ļauj mūsu klientiem iepirkties gudrāk un vieglāk kā nekad.

Mūsu galvenā prioritāte ir klientu iepirkšanās pieredze. Iespēja pielaikot ietvarus savās mājās, ir tikai sākums, kas atvieglo ietvaru izvēli. Papildus tam, virtuālā ietvaru pielaikošana ļauj piemērīt ietvarus vien dažu klikšķu attālumā.

Līdz ar pandēmijas sākumu, mēs iesoļojām jaunā optometrijas ērā un sākām piedāvāt attālinātās redzes pārbaudes, tajā pašā laikā saglabājot augstākos standartus un samazinot pandēmijas tālākas izplatības riskus. Pat šodien, aptuveni 60% no visām veiktajām redzes pārbaudēm tiek veiktas attālināti.

Šobrīd mums ir 9 tiešsaistes veikali Eiropā un mēs turpinām paplašināties tālāk.

 

Mēs ticam, ka briļļu iegādei ir jābūt vienkāršai, patīkamai un visiem pieejamai.

 

 

Meklējiet mūsFacebook
&
Instagram